Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kryeministër si ky s’keni parë asnjëherë, mbaron konferencën dhe papritur spërkat gazetarët me dezinfektant (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

15a44818624e06552be3630c3d8ea92e

Tani që jemi ende në kohë pandemie, mbajtja e maskës dhe përdorimi i dezinfektantëve është bërë një domosdoshmëri për të gjithë.

Mirëpo ka edhe njerëz të fiksuar, si kryeministri i Tajlandës, Prayuth Chan-ocha. Ai ishte duke zhvilluar një konferencë për mediat, kur sapo është pyetur lidhur me reformimin e qeverisë e ka ndërprerë dhe ka zbritur nga podiumi.

Ka marrë dezinfektantin dhe ka filluar të spërkasë gazetarët që ishin të pranishëm në sallë. Një gjest ky sa i çuditshëm dhe në pamje të parë gazmor, është një gjest ironik dhe ofendues për gazetarët dhe jo vetëm, për çdo qytetar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img