Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

“Kryeministër reklamash dhe historish fasadë”, Rama reagon ndaj qytetarit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rama: Po Albert po, vazhdo me bunkerin e plastmasit ti s’ka problem, se punet ka kush i ben.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img