“Kryeministër reklamash dhe historish fasadë”, Rama reagon ndaj qytetarit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:34 09-05-2017 “Kryeministër reklamash dhe historish fasadë”, Rama reagon ndaj qytetarit

Replikat mes kryeministrit Edi Rama dhe komentuesve në profilin e tij në facebook janë bërë të zakonshme për të gjithë.

Një qytetarë akuzon kryeministrin Edi Rama po ndërton histori fasadë dhe i reklamon ato para popullit, me anë të një komenti në facebook. Por e menjëhershme ka qenë dhe përgjigjja nga ana e kryeministrit i cili i shkruan se të vazhdojë të qëndrojë në bunkerin e plastmasit.

Komentuesi: Historia e fasadave te Edvin Rames. Kryeminister reklamash keta i duhen popullit.

Rama: Po Albert po, vazhdo me bunkerin e plastmasit ti s’ka problem, se punet ka kush i ben.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010164976119995
array(1) { ["section"]=> string(76) "kryeminister-reklamash-dhe-historish-fasade-rama-reagon-ndaj-qytetarit-78054" }