Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

“Kryeministër gojë tepsi e truportal”, shpërthen deputeti: Ky që nuk e ka gojën hale

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ky kryeminister goje tepsi e truportal flet edhe per drejtesine, qe do haje njerez dhe vetingun, qe do prese kokat dhe ne fund fare ne kete bote do te jetoje vetem ky i ndershmi,i pakorruptuari,ky i padroguari,ky qe nuk blen vota,ky qe nuk e ka gojen hale’,ky qe nuk genjen per NATON,ky qe nuk pastron parate e droges dhe te krimit,ky qe nuk genjen per shendetesi gratis,perfundimisht ky qe nuk e ka faqen e zeze por jeshile si gjethet e kanabisit.

Më shumë

spot_img