Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Kryemadhi viziton Komunitetin Mysliman dhe uron besimtarët për Fitër Bajramin: Mbarësi shqiptarëve kudo që ndodhen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka vizituar ditën e sotme Komunitetin Mysliman të Shqipërisë, me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Ajo uroi të gjithë shqiptarët për fat dhe mbarësi.

albsig

“Sepse besimi në Zot është ai që fuqizon çdo ditë dhe më shumë dhe atë që është institucioni më i rëndësishëm, institucioni i familjes. Unë ju uroj gëzuar, mbarësi juve dhe gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen” tha Kryemadhi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img