Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kryemadhi uron besimtarët për Natën e Kadrit: Nata e Shenjtë kur Zoti i bekon të gjithë, i fal mëkatet dhe i pranon të gjitha lutjet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka uruar besimtarët për Natën e Madhe të Kadrit. AJo thotë se kjo është një natë e shenjtë kur Zot ii bekon të gjithë, fal mëkatet dhe pranon të gjitha lutjet.

Kryemadhi shprehet se bashkohet në lutje me vëllezërit dhe motrat e besimit islam për më shumë paqe dhe begati për Shqipërinë dhe çdo familje shqiptare.

“Nata e Madhe e Kadrit është më e bekuara, si nata e shenjtë kur Zoti i bekon të gjithë, i fal të gjitha mëkatet, i pranon të gjitha lutjet.

Bashkohem në lutje me vëllezërit dhe motrat tona të besimit islam, për më shumë paqe dhe begati për Shqipërinë dhe çdo familje shqiptare”, shkruan Kryemadhi.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img