Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kryemadhi uron besimtarët myslimanë: Gëzuar Fiter Bajramin, besimi në Zot na jep kurajo

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në festën e Fiter Bajramit.

Në një prenoncim për mediat ajo ka uruar të gjithë shqiptarët për këtë ditë të veçantë, teksa u shpreh se pas një vitë të vështitë po vjen drita.

“Edhe nëse kemi një vit pak gri, gjithmonë pas errësirës vjen drita. Dua të uroj të gjithë shqiptarët. Sot është dita e madhe e një jete të rë, një solidariteti.

Dua të uroj të gjithë shqiptarët për Fiter Bajramin, në këto ditë të rëndësishme, si më e rndësishmja për shqiptarët.Besimi në Zot është ajo që na jep kurajo dhe na bën të përballemi me sfidat, jetën dhe angazhimet e reja. Gezuar për shumë vjet të gjithëve,” tha Kryemadhi në fjalën e saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img