Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Kryemadhi telefonon strukturat e LSI, zbulohet urdhri për protestën e 8 korrikut (ÇFARË PARALAJMËRON)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

26d3047a472eebdd90f283b075a7002e

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi bën sërish thirrje për protestën e 8 korrikut, që do të mbahet nga opozita.

Përmes një statusi në ‘Facebook’, Kryemadhi bën me dije se ka komunikuar me të gjitha strukturat e LSI-së në të gjithë Shqipërinë.

Kryemadhi i lajmëron të ftojnë të gjithë familjarët, miqtë, shokët, të bëhen bashkë për ndryshimin e këtij sistemi të kalbur.

Gjithashtu kryetarja e LSI paralajmëron se do të ketë takime, por nuk jep detaje më të hollësishme.

Statusi i plotë:

Sot, të shtunën në zyrë duke komunikuar me të gjitha strukturat e LSI-së në të gjithë Shqipërinë. E jashtëzakonshme fryma e qëndresës ndaj sistemit autokrat dhe qeverisë së krimit të organizuar dhe korrupsionit.

Entuziazëm në çdo familje shqiptare për ndryshimin e këtij sistemi të kalbur.

Ftoni familjarët, miqtë, shokët, të bëhemi të gjithë bashkë më 8 korrik.

Gjatë pasdites vazhdojmë me takime në Tiranë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img