Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Kryemadhi takon përfaqësuesin e OSBE në Shqipëri: Zgjedhjet e ardhshme janë një sfidë, presim pjesmarrjen më të madhe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8b96f4e26e63812ca38265dc138ea53e

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me Ambasadorin Vincenzo Del Monaco, Kryetar i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri.

Përmes një shënimi në rrjete sociale, Kryemadhi tregon se në takim u shkëmbyen ide dhe mendime për zgjedhjet e ardhshme të 25 prillit, për të cilat kryetarja e LSI-së thotë se do të jenë një sfidë e vërtetë.

“Në zgjedhjet e 25 prillit ne presim një nga pjesëmarrjet më të mëdha, për të qenë një referendum për ndryshim cilësor të gjendjes në Shqipëri.”

Screenshot_8.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img