Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Kryemadhi takon ambasadorin e njohur, kush është diplomati që do të monitorojë zgjedhjet në Elbasan

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin britanik Duncan Norman.

Sipas njoftimit që jep vetë Kryemadhi në rrjete sociale, Norman do të monitorojë mbarëvatjen e zgjedhjeve të 25 prillit në qytetin e Elbasanit.

“Nën atmosferën e ngrohtë të zyrave të LSI në Elbasan, pata sot kënaqësinë të mikprisja Ambasadorin Britanik, i cili do të gjendet në Elbasan edhe në ditën e zgjedhjeve për të monitoruar nga afër një mbarëvajtje sa më të qetë të procesit zgjedhor më 25 prill.” –shkruan Kryemadhi në Facebook.

Kujtojmë që vetë Kryemadhi përveç Tiranës dhe Durrësit, do të kandidojë edhe në Elbasan.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img