Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Kryemadhi shmang Metën në qendrën e votimit, e lë me dorën ngritur (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pavarësisht se ishte lajmëruar se presidenti Ilir Meta do të votonte i pari në njësinë numër 5 tek kopshti 31, në fakt bashkëshortja e tij ka mbërritur më përpara për të votuar.

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka votuar në të njëjtën qendër votimi me Metën, ndërkohë që janë shkëmbyer me njëri-tjetrin jashtë qendrës së votimit.

Në videon e publikuar vihet re se ata janë shmangur për t’u takuar. Presidenti Meta ka ngritur dorën për të përshëndetur Kryemadhin, por ajo nuk ka bërë asnjë reagim dhe është larguar me shpejtësi.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img