Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kryemadhi shijon një kafe me Bardhën: Së bashku me mikeshat e saj fierake po angazhohen fuqishëm për fitoren e 25 prillit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d70d1c19be9cd0199f5685d27f00305b

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka vizituar sot qytetin e Fierit ku ka prezantuar atje dhe kandidatët për deputetë.

Pasdite ajo është ndalur në shtëpinë e Bardhës për të shijuar me të një kafe e të konsumojë pak muhabet. Me anë të një postimi në rrjete sociale, Kryemadhi thotë se ajo bashkë me mikeshat e saj fierake po angazhohen fuqimisht për fitoren e 25 prillit.

“Duke shijuar kafen e pasdites në shoqërinë e Bardhës, kësaj zonje fisnike nga Fieri, që bashkë me mikeshat e saj në qytet, po angazhohen fuqimisht për fitoren e 25 prillit”, shkruan ajo krahas fotos.

162750079_4241785732501319_5290530394120008535_o.jpg

Kryemadhi njihet për natyrën e saj familjare dhe mjaft popullore, për spontanitetin e saj dhe lirshmërinë në shtëpitë e qytetarëve. Disa herë e kemi parë duke bërë bukë, herë të tjera duke shërbyer apo dhe duke gatuar ballokume. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img