Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Kryemadhi poston foton e ëmbël me një bebe në krahë: Fëmijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u ka uruar javë të mbarë qytetarëve me një foto të veçantë.

Ajo në rrjetet sociale ka postuar një foto të ëmbël, ku shihet teksa mbanë në krahë një foshnje.

Kryemadhi teksa ka postuar foton me një vajzë të vogël që quhet Aja, shkruan se fëmijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi

“Mëngjesi im nisi kështu, me Ajën e vogël 🌸 Femijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi. Javë të mbarë për të gjithë ju dhe fëmijët tuaj ☀️” shkruan ajo në postimin e saj.

Screenshot 10 3
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img