Kryemadhi: Politika, mundësi për zgjidhjen e problemeve

Publikuar tek: politike, më 12:59 08-06-2015 Kryemadhi: Politika, mundësi për zgjidhjen e problemeve

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim. Monika Kryemadhi  është takuar sot me gratë e Farkës, Lundrës dhe Bërzhitës. Gjatë bashkëbisedimit me gratë e këtyre fshatrave të Tiranës, Kryemadhi, theksoi se anëtarët e Këshillit Bashkiak duhet të punojnë për të zgjidhur problemet e banorëve të këtyre zonave në mënyrë që të garantohet më shumë punësim dhe mirëqenie për ata.

“Politikat të na krijojnë mundësitë që hallet tona të jenë më pak të dhimbshme, që problemet tona të jenë më pak të vogla, që e gjithë jeta jonë të jetë më e kollajshme për të ecur më shpejt dhe për të pasur një jetë më të mirë në familje, për të pasur mundësi punësimi dhe për të pasur më shumë angazhime e të gjithë të rinjve dhe të rejave, jo vetëm në politikë, por të pasur mundësi për të pasur një jetë më të mirë brenda në fshatin tonë, në komunën tonë dhe në qytetin tonë”, theksoi Kryemadhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012955904006958
array(1) { ["section"]=> string(59) "kryemadhi-politika-mundesi-per-zgjidhjen-e-problemeve-12985" }