Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Kryemadhi plas ‘bombën’ në emision: Më ndjekin struktura kriminale, ja roli i gruas së Taulant Ballës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi bëri një deklaratë të fortë nga emisioni Opinion ku po diskutohet rasti i Xhisielës.

 

Kryemadhi deklaroi se ndiqet nga struktura të shtetit dhe struktura kriminale, sidomos gjatë fushtave zgjedhore.

E pyetur nga analistët në studio se nga kush përndiqet, Kryemadhi u përgjigj: “Ndiqem, ka ndodhur që të ndiqem. Mua më ndjekin struktura të shtetit, struktura kriminale. Edhe gjatë fushatës zgjedhore më ka ndodhur të përndiqem”.

Ndërkohë përmendi edhe gruan e deputetit socialist Taulat Balla, për të cilën theksoi se punon te kompania AMC e dikurshme, dhe ndihmon Ballën për të lokaliziuar vendodhje dhe për përgjime.

Më shumë

spot_img