Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
100 %
2.1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
17 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Kryemadhi nga Fieri: Ne si LSI e mbajmë fjalën dhe do ta bëjmë Shqipërinë shtëpinë tuaj!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është ndalur sot në qarkun e Fierit, në kuadër të takimeve elektorale në prag të zgjedhjeve të 25 prillit 2021. Kryetarja e LSI tha se partia e saj e mban fjalën ndaj kërkon votën e tyre.

Ajo tha se të rinjtë fierakë janë larguar sepse nuk kanë pasur mundësi punësimi dhe shkollimi, por me LSI në krye të qeverisë gjithçka do të bëhet më mirë.

Kryemadhi: Përdhëndetje Fieri, të rinj dhe të reja. LSI ka një borxh për fëmijët e vegjël që sot janë me ne këtu, edhe pse po bie ky shi. Janë me ju sepse ju besoni te LSI-ja. Ne e mbajmë fjalën, do ta bëjmë Shqipërinë shtëpinë tuaj dhe të shqiptarëve. Energjia që marrim nga ju është detyrimi që kemi ndaj jush. Rama është fytyra e mashtrimit dhe grabitjes së shqipatërëve. Ka zaptuar çdo qelizë të shoqërisë shqiptare. Ai në 25 prill do të largohet duke marrë votën tuaj në nr.6 në kutinë e votimit. LSI i ka borxh Fierit. I ka borxh sepse sot kemi një shkatërrim të Fierit, sepse ne kemi me qindra me mijëra djem dhe vajza fierakë që janë larguar nga Fieri sepse nuk kanë mundësi për të pasur një punë të mirë, nuk kanë mundësi për t’u arsimuar. Të rinjtë e Fierit janë larguar sepse nuk shihnin të ardhme.

Më shumë
spot_img
spot_img