Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
40 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Kryemadhi mesazh Ramës pas mbylljes së votimeve: Bye bye Edi 

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, pas mbylljes së votimeve ka reaguar publikisht duke i përcjellë një mesazh kryeministrit Edi Rama.

“Sado që ti mbushësh kutitë, shqiptarët të refuzuan. Bye bye Edi”, shkruan Kryemadhi, referuar numrit të pjesmarrësve në votime.

Sipas Kryetares së LSI-së, refuzimi i qytetarëve për të votuar, është fitore për demokracinë.

Reagimi në Facebook i Kryemadhit:

85% e shqiptarëve refuzuan sot votimet moniste të Edi Ramës. Refuzuan premtimet boshe. Refuzuan Ramën.
Kjo e sotmja është një fitore për demokracinë shqiptare! Pjesmarrja ektremisht e ulët është një fitore për popullin shqiptar e demokracinë në Shqipëri si dhe një goditje kundër diktaturës së Ramës.

Shqipëria është shtëpia e shqiptarëve ?

P.S: Sado që ti mbushësh kutitë, shqiptarët të refuzuan. Bye bye Edi  ?

Më shumë


spot_img
spot_img