Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Kryemadhi me mëngë të shkurtra në Lushnje: Zoti e do LSI-në! Mendonim se do binte shi, por hapi qiellin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të gjithë me xhupa dhe të mbërthyer deri në grykë, por kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi duket se nuk pyet për të ftohtin që ka përfshirë vendin tonë këto dy ditët e fundit.

Nga Lushnja, në një takim elektoral me simpatizantët e LSI, Kryemadhi është shfaqur me mëngë të shkurtra teksa ka mbajtur një fjalim të fortë që ka elektrizuar të pranishmit.

Kryemadhi tha se 25 prilli do të sjellë ndryshimin, ndaj i bëri thirrje të gjithëve të votojnë nurmin 6, LSI-në.

“Sot mendonim që do binte shi, por dhe Zoti e do LSI, e hapi qiellin. Herë pas here duhet të kthejmë kokën pas për të parë ku ishim e ku jemi, për të kuptuar kush të suporton dhe të do me të vërtetë. Ndryshimi nuk vjen duke i bërë elozhe politikës së vjetër dhe duke u përkëdhelur te kryetarët e partive, ndryshimi vvjen te fëmija ynë, tek shtëpia jonë, tek toka jonë”, u shpreh Kryemadhi.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img