Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Kryemadhi i “përvishet” Ramës: Të rinj si Klajdi janë vlerë për kurajon e tyre

spot_img

Lajme të ngjashëm

765cc4db3827306b55b2179b72b760b8

Deklaratat e kryeministrit Rama ditën e sotme, gjatë asamblesë së PS-së, duke thumbuar këngëtarin e njohur, Klajdi Musabelliu, kanë sjellë edhe reagimin e kreut të LSI-së, Monika Kryemadhi. Në një postim në facebook, ku Kryemadhi shfaqet sëbashku me këngëtarin Musabelliu, thotë se të rinj si ai janë një vlerë e shtuar për vendin.

“Dua ta përshëndes për kontributin dhe kurajon për t’iu përgjigjur një kryeministri arrogant dhe të përqëndruar te trafikantët që e rrethojnë”, shkruan ndër të tjera Monika Kryemadhi.

Më poshtë reagimi i plotë:

Screenshot_10.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img