Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Kryemadhi feston ditëlindjen, zbulon dhuratën e veçantë që i bëri Lulzim Basha me Aurelën (Ja çfarë shkruhet në pusullë)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi feston sot ditëlindjen e 47-të, teksa gjatë gjithë ditës ka qenë energjike dhe e lumtur, pasi ka marrë shumë urime dhe dhurata.

Shumë prej tyre i ka publikuar në rrjete sociale, ku vihet re edhe dhurata e kreut të PD, Lulzim Basha me bashkëshorten e tij Aurela Basha. Ata i kanë dhuruar një buqetë të madhe me trëndafila dhe lule të kuqe.

“Edhe 100 vite të bukura dhe të lumtura, Aurela dhe Luli”, shkruhet në pusullën e bashkëngjitur me buqetën me lule.

“Faleminderit”, ka shkruar Kryemadhi teksa e ka postuar dhuratën në rrjete sociale.

Screenshot 13 3

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img