Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Kryemadhi: Do ta shkarkoja Presidentin menjëherë, është fajtori më i madh     

spot_img

Lajme të ngjashëm

40ccc75f2241c2dac0707aeca1195c9d

E ftuar në emisionin “Open” të Eni Vasilit, Monika Kryemadhi ka folur dhe për Presidentin Ilir Meta.

Gazetari Alfred Peza gjatë debatit i është drejtuar Kryetares së LSI se më mirë të kërkojnë shkarkimin e Presidentit sesa të Qeverisë.

Por menjëherë ka reaguar dhe Kryemadhi e cila është shprehur “Më jep 92 deputetë dhe do ta shkarkoja Presidentin menjëherë pasi ai është fjatori më i madh për gjendjen e vendit.”

Ndërsa e thumbuar nga panelistët e tjerë se me çfarë motivacioni do ta shkarkonte, Monika Kryemadhi ka shtuar “Me motivacionin se ka fuqizuar Edi Ramën.”

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img