Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kryemadhi denoncon ‘aferën gjigante’, por lavdëron ish-ministrin, Fevziu: Po na tregon që Ben Ahmetaj qenka në rregull me letrat? (BATUTAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ca797eee8b3dcd2b51116ae16209b4a8

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka denoncuar sot në mesditë atë që e ka quajtur aferën më të madhe në shekullin e fundit që ka bërë qeveria shqiptare.

Ndërkohë është e ftuar sonte në “Opinion” ku po tregon me detaje dhe në mënyrë teknike gjithë aferën e inceneratorëve, teksa në çdo letër që nxjerr pranon që ish-ministri e Ekonomisë dhe Financave, aktualisht ministër i Shtetit për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, ka qenë korrekt me letrat dhe nuk ka abuzuar.

Më poshtë mund të lexoni dhe “batutat” me gazetarin Blendi Fevziu.

Fevziu: Zonja Kryemadhi çfarë doni të thoni me gjithë këto, se vetëm letra po shoh unë, s’e mendoja që qeveria jonë paska qenë kaq korrekte me letrat. Dhe ti po na tregon që Ben Ahmetaj gjatë kësaj kohe ka qenë në rregull me letrat?

Kryemadhi: Arben aAhmetaj ka qenë në rregull me letrat. Frikacak domethënë, nuk e përballon dot burgun.

Fevziu: Po pse kush është në rregull me letrat është frikacak i bie?

Kryemadhi: Ata që janë trima që e konsiderojnë veten trima dhe të fortë ata bëjnë shkelje me letrat.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img