Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Kryemadhi: BE është gënjyer për 5 vite, një zyrtar i lartë më kërkoi t’i nisja dosjen…

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Një ndërkombëtar më tha: Zonjë e dashur, këto që thua ti janë shumë të drejta. Më jep një material dhe një dosje.

Mos prit që unë për 5 vite të kem mbyllur sytë më raportet që më ka sjellë delegacioni i BE.

Më ka thënë që për 5 vite është gënjyer nga raportet e njerëzve të tij.

Më ka thënë që të mos pretendoj që të hedhë njerëzit e tij poshtë dhe të më mbajë mua.

Tani ç’të bëjmë që ta përmirësojmë më tha?’, tha Kryemadhi në SYRI TV.

Më shumë

spot_img