Kryemadhi ashpërson tonet: Edi Ramën do ta tërheqin zvarrë

Publikuar tek: politike, më 20:10 25-01-2018 Kryemadhi ashpërson tonet: Edi Ramën do ta tërheqin zvarrë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është takuar sot me strukturat e kësaj force politike në Berat.

Kryemadhi foli për rëndësinë e pjesëmarrjes në protestën e 27 janarit, si dhe i ftoi të gjithë pavarësisht të gjitha dallimeve.

“Protesta e 27 janarit ka vlerën e zgjimit të ndërgjegjes qytetare. Shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Edi Ramën me këtë sjellje që po bën. Po vjen fryma e lirisë për t’u çliruar nga kjo bandë kriminale”, tha Kryemadhi.

Video e plotë nga takimi:

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013932943344116
array(1) { ["section"]=> string(64) "kryemadhi-ashperson-tonet-edi-ramen-do-ta-terheqin-zvarre-107927" }