Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Kryebashkiakut të Gramshit i hakerojnë faqen zyrtare: Janë persona anonim, mos më shkruani në “messenger”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Faqja zyrtare e Kryebashkiakut të Gramshit Klodian Taçe është hakeruar/vjedhur nga persona anonim. Këtë e pohon dhe vetë Taçe, i cili shkruan në një profil tjetër që administrohet prej tij për hakerimin e faqes zyrtare.

Për të shmangur çdo keqkuptim, kryebashkiaku socialist u thotë qyterarëve të vetë të shmangin çdo keqkuptim në “messenger”.

“Prej ditës së sotme, ”Klodian Taçe-Faqja Zyrtare” është vjedhur (hacked) nga persona anonim. Deri në momentin që do arrijmë t’ë rimarrim kontrollin e faqes, të gjitha komunikimet zyrtare, do publikohen te profili im personal dhe te faqja e Bashkisë Gramsh.

Për të evituar çdo keqkuptim ju lutem të shmangni komunikimet dhe mesazhet nga messenger-i i faqes ”Klodian Taçe – Faqja Zyrtare”, shkruan kryebashkiaku Klodian Taçe në rrjetin social “Faceboook”.

 

Më shumë


spot_img

spot_img