Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Kryebashkiaku vetëvaret në tualetin e shtëpisë, e gjen e ëma

spot_img

Lajme të ngjashëm

d66370afcea86776cb504e084887f27c

Kryebashkiaku i Casale di Scodosia, një qytet i vogël në provincën e Padova, Stefano Farinazzo është gjetur i vdekur.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm. Sipas mediave italiane 48-vjeçari u gjet i varur në tualetin e shtëpisë së tij. Farinazzo është gjetur nga e ëma.

Sipas të dhënave paraprake 48-vjeçari ishte duke kaluar një krizë të fortë psikologjike, pas ndarjes nga e shoqja.

Stefano Farinazzo ishte babai i dy fëmijëve dhe këtë vit ai ishte rizgjedhur në udhëheqjen e provincës Casale di Scodosia, të Padovës.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img