Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Kryebashkiaku socialist i kthehet METËS: Të mbyllet goja kur autori i ngjarjes së rëndë del nga OPOZITA

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryebashkiaku socialist i Lezhës ka reaguar pas incidentit të rëndë elektoral me një të vdekur dhe tre të plagosur në Elbasan.

Ndreu ironizon kreun e shtetit Ilir Meta, duke thënë se “i mbyllet goja kur autori i një ngjarje të rëndë del nga porta e opozitës”.

albsig

“Kur autori i nje ngjarje te rende del nga porta e opozites, presidentit tone i mbyllet goja dhe nuk permend sfurqet dhe trimerite e tij butaforike qe nuk ja njeh askush! Nuk i prishet qetesia as kur vrasin nje ish mik te tij, as kur plagosin policen, askend”, shkruan Ndreu në Facebook.

Autori i dyshuar i vrasjes së Pjerin Xhuvanit dyshohet të jetë Arbër Papleka, shoqëruesi i Gazment Bardhit. Nrësa Xhuvani ka qenë në të kaluarën ish-drejtor i LSI-së.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img