Kryebashkiaku socialist feston ditëlindjen, ja surpriza që i bën stafi (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 21:23 01-03-2018 Kryebashkiaku socialist feston ditëlindjen, ja surpriza që i bën stafi (FOTO)

Kryetari i Bashkisë Dibër Muharem Rama, feston sot 50-vjetorin e lindjes.

Stafi i bashkisë së qytetit e ka surprizuar duke i dhuruar lule, dhe duke e uruar në faqen zyrtare të bashkisë.

“I gjithë stafi i bashkisë i uron edhe 100 vite të tjera! Shëndet e mbarësi në familje dhe karrierë!
Urime Kryetar”.- shkruhet në faqen zyrtare.

Muharem Rama e mori mandatin e tij në vitin 2016, pas largimit të Shukri Xhelilit nga posti i kryetarit të bashkisë Dibër.

28378808_1801815653445408_229891997482379101_n.jpg

28379320_1801815700112070_7500188822671099667_n_copy.jpg

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011747121810913
array(1) { ["section"]=> string(81) "kryebashkiaku-socialist-feston-ditelindjen-ja-surpriza-qe-i-ben-stafi-foto-111925" }