Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

Kryebashkiaku shumë i entuziasmuar, hipën në autobusin e ri dhe publikon video “live”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka qenë shumë i entuziasmuar këtë mëngjes pasi në kryeqytetin kosovar janë vendosur në punë autobusët e rinj.

I shoqëruar nga drejtorët e komunës, Ahmeti ka hypur në një prej autobusëve të rinj dhe këtë moment ka vendosur ta ndaj me të gjithë fansat në “Facebook”.

Për më shumë se një minutë ai ka xhiruar brenda autobusit, i mbushur me udhëtarë.

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fshpend.ahmeti%2Fvideos%2F10155682832932166%2F&show_text=0&width=400″ width=”400″ height=”560″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]

Më shumë


spot_img
spot_img