Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Kryebashkiaku Pjerin Ndreu padit për shpifje Mark Markun: Të shpërblejë dëmin e shkaktuar me 5 milionë lekë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu ka paditur për shpifje deputetin e ardhshëm të PD-së për qarkun e Lezhës, Mark Markun.

Fletë-padinë Ndreu e ka publikuar në rrjete sociale, teksa thotë se “Me shpifësit nuk ka rrugë tjetër, shihemi në gjyq”.

192417468 1421720921496753 1393701074514892334 n

Kujtojmë që Mark Marku ishtë në emisionin “Opinion” kur tha se në shërbim të Edi Ramës në Lezhë u vendos administrata, konkretisht bashkia dhe kreu i saj Pjerin Ndreu për të blerë vota.

Ishte ky i fundit që i dërgoi një mesazh në telefon Blendi Fevziut ku i shkruante se do e padisë Markun për shpifje.

Më shumë

spot_img
spot_img