Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Kryebashkiaku i Mirditës infektohet me Covid-19

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

80984691f92f2385250d375b3eaed1fd

Kryebashkiaku i Mirditës, Ndrec Deda është infektuar me koronavirus.

Lajmin e ka bërë me dije gazetari Saimir Kola, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Kola ka treguar se kryebashkiaku ka rezultuar pozitiv me Covid-19 dhe se ka më shumë se një javë që ndodhet në karantinë.

“I uroj shërim të shpejtë kryetarit të Bashkise Mirditë, Ndrec Deda, i cili prej me shume se një javë ndodhet i karantinuar në shtëpi për shkak se ka rezultuar pozitiv me COVID-19,” shkruan Kola në postimin e tij.

Screenshot_1.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img