Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Kryebashkiakja e Prrenjasit bëhet nënë për herë të dytë, sjell në jetë një tjetër vajzë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e Bashkisë së Prrenjasit, Miranda Rira, ish-deputete e LSI-së është bërë ditën e sotme nënë për herë të dytë.

Mësohet se Rira ka sjellë në jetë rreth një orë më parë një tjetër vajzë.

Ndonëse ka qenë e kujdeshme dhe e rezervuar ndaj mediave, kryebashkiakja e Prrenjasit ka treguar pak muaj më parë në emisionin ‘Ftesë në 5’ se ka neps vetëm për brumëra dhe byrekë.

Ndërkohë që Rira dhe bashkëshorti i saj kanë edhe një vajzë të vogël së bashku./ Newsbomb.al

uklk'.png

55611073_10156810719580071_1405740816000876544_n.jpg

53176574_10156759764160071_6180810736147628032_n.jpg

Më shumë


spot_img

spot_img