Kryebashkiakia Rami falenderon votuesit e gjirokastrit: Më keni dhënë krahë

Publikuar tek: politike, më 14:04 23-06-2015 Kryebashkiakia Rami falenderon votuesit e gjirokastrit: Më keni dhënë krahë

Pas konfirmimit të fitores së saj kryebashkiakja e qytetit të Gjirokastrës Zamira Rami ka falenderuar të gjithë qytetarët që dhanë mbështejen me votë pro saj. Ajo granton se do të bashkëpunojë me qytetarët për ndërtimin e Gjirokastrës.

“Miqë e mi! Së bashku ia dolëm. Ne jemi të gjithë fituesit! Faleminderit është pak për ju. Ju garantoj se në 4 vitet e ardhshme nuk do resht së punuari e së kërkuari që Gjirokastrën tonë ta bëjmë ashtu si e dëshirojmë. Ju do jeni bashkëpunëtorët e mi të përditshëm.Mirënjohje pafund! Më keni dhënë krahë dhe tek unë do të gjeni gjithmonë krahun e ngrohtë. Së bashku ia dolëm. Ne jemi të gjithë fituesit!”, shkruan Rami.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010194063186646
array(1) { ["section"]=> string(80) "kryebashkiakia-rami-falenderon-votuesit-e-gjirokastrit-me-keni-dhene-krahe-14432" }