Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

“Krushqit nga Tirana”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një serial i ri komedi pritet që të filloi gjatë sezonit të ri televiziv në Greqi.

“Sympetheri apo ta Tirana” (krushqit nga Tirana), quhet filmi i ri komedi që do të fillojë në MEGA. Filmi me regjisor Michalis Reppas dhe Thanasis Papathanassiou ka tematikë një vajzë të re greke e cila studion në Londër dhe bie në dashuri me një shqiptar.

 Fillimisht prindërit e saj mendojnë se ai është nga Londra. Mediat shkruajnë se e gjitha është ndërtuar mbi një skenar shpirtëror që ndërthur keqkuptimet, konfliktet dhe kontradiktat mes personazheve.

Në serial do të marrin pjesë aktorët më të mirë të televizionit grek dhe pritet që filmi të jetë një sukses i vërtetë dhe të mbaj shikuesit para ekranit.

Më shumë

spot_img