Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
2.6kmh
0 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

“Krushqit nga Tirana”, seriali i ri në kanalin grek, vajza dashurohet me shqiptarin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një serial i ri komedi pritet që të filloi gjatë sezonit të ri televiziv në Greqi.

“Sympetheri apo ta Tirana” (krushqit nga Tirana), quhet filmi i ri komedi që do të fillojë në MEGA. Filmi me regjisor Michalis Reppas dhe Thanasis Papathanassiou ka tematikë që një vajzë e re greke që studion në Londër bie në dashuri me një shqiptar, ndërsa fillimisht prindërit e saj mendojnë se ai është nga Londra.

Mediat shkruajnë se e gjitha është ndërtuar mbi një skenar shpirtëror që ndërthur keqkuptimet, konfliktet dhe kontradiktat mes personazheve.

Në serial do të marrin pjesë aktorët më të mirë të televizionit grek dhe pritet që filmi të jetë një sukses i vërtetë dhe të mbaj shikuesit para ekranit.

Më shumë

spot_img
spot_img