Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

KRUSHQ DHE RIVALË/ Vajza e Haxhinastos kurorëzon dashurinë në martesë me djalin e Nasip Naços (FOTO NGA CEREMONIA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy ish-ministrat e LSi-së, Nasip Naço dhe Edmond Haxhinasto janë bërë krushq me njëri tjetrin. Franko, djali i Nasip Naços dhe Eliza, vajza e Haxhinastos kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë pas disa vitesh lidhje.

Ceremonia është zhvilluar buzë detit, teksa në foto shihet Haxhinasto që shoqëron të bijën drejt altarit.

Megjithëse në jetë janë krushq, në politikë Edmond Haxhinasto dhe Nasip Naço janë kundërshtarë, pasi ky i fundit braktisi LSI-në dhe iu bashkua Partisë Socialiste, ku u zgjodh deputet në qarkun e Beratit.

Në zgjedhjet e 25 prillit kandidoi për deputet edhe Haxhinasto, por i renditur i shtati në listën e LSI-së në Tiranë, ai nuk arriti ta fitonte mandatin.

3 3 1

1 15 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img