Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Krujë, 23 vjeçarja u nis për në punë para një jave por nuk u kthye më në shtëpi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 23 vjeçare nga Kruja rezulton e humbur prej një jave. Ajo u nis në punë në një fabrikë këpucësh por prej 7 ditësh rezulton e zhdukur. Babai i vajzës me iniciale A.T ka bërë denoncimin për zhdukjen e saj ndërsa policia ende nuk ka asnjë motiv apo shkak për ngjarjen.

“Nga Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Krujë, po punohet për gjetjen e shtetases me in inicialet A.T. 23 vjeçe, banuese në Krujë. Babai i saj shtetasi H.T. 60 vjeç, ka bërë dje ka bërë kallëzim, pasi, 23 vjecarja më datë 06.01.2016 është nisur për në punë në fabrikën e këpucëve, lagjja Nr.1 në Krujë dhe nuk është kthyer më në banese”, thuhet në njoftimin zyrtarë të policisë.

Më shumë
spot_img
spot_img