Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Kroatët ‘çmenden” pas Grezdës, zgjidhet në fomacionin e javës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Nuk është më sekret tashmë që Eros Grezda është një nga talentet më të mëdha të Shqipërisë dhe njkohësisht të kamionatit kroat, ku ai luan më Hajdukun e Splitit. Grezda vazhdon të tregojë aftësitë e tij javë pas jave në Kroaci dhe këtë javë ishte protagonist në fitoren 2 me 1  duke shënuar një gol.

Për këtë paraqitje Grezda u vlerësua në formacionin e javës si një nga lojtarët më të mirë të kampionatit kroat.

albsig

spring

Vlerësimi për Grezdën erdhi për shkak të paraqitjes së mirë që dhuroi në fushë dhe rëndësisë së golit që shënoi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img