Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Kroacia nuk gjen QETËSI, regjistrohet një tjetër TËRMET i fuqishëm para pak minutash

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a5354e65866d00456b17543c7860a800

Ditën e sotme një tërmet i fuqishëm 6.5 ballë ka rënë në Kroaci.

Më pas janë ndjerë edhe lëkundje të tjera dhe pak minuta më parë është regjistruar edhe një tërmet 4.5 ballë.

Tërmeti i parë është ndjerë në Serbi dhe Bosnje. Deri në këto momente raportohet për 1 viktimë dhe dëme të shumta materiale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img