Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Kriza politike në rajon, reagon Këshilltari i Metës: Mos e beso po deshe!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas rrëzimit të Mustafës dhe vendimit për zgjedhje të parakohshme në Kosovë, ka reaguar këshilltari i Metës, Emiljano Aleksi.

Ai ka bërë një  paralelizëm ndërmjet 3 shteteve të rajonit, Shqipërisë, Kosovës dhe Maqedonisë, të cilat ndodhen në një krizë politike.

Lajmi Fundit: Maqedonia pa Qeveri. Kosova pa Parlament. Shqiperia pa Opozitë…! #MoseBesopoDeshe ! #Paqe_Per_Ballkanin, shprehet Aleksi në faqen e tij në ‘facebook’. 

Më shumë

spot_img