Hapësire reklamuese

Sporti

Kritikat për stadiumin “Air Albania”, Arbana Osmani zbulon ç’ndodh në “San Siro”

Shkruar nga Newsbomb

Stadiumi “Air Albania” është vënë në qendër të kritikave javët e fundit për shkak të koncerteve të organizuara në të. Shumë futbolldashës janë shprehur kundër këtij fakti.

Megjithatë impianti ynë modern nuk është i vetmi që organizon koncerte të ndryshme muzikore. Së fundmi, Arbana Osmani ka postuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet në stadiumin “San Siro” në Itali.

Pikërisht në shtëpinë e dy klubeve legjendare si Inter dhe Milan, moderatorja e njohur ndodhet atje për të ndjekur nga afër një koncert muzikor.I mbushur plot e përplot, edhe impianti italian vihet në ndihmë të artit kur lind nevoja.

Stadiumi San Siro Stadiumi San Siro

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese