Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kritikat ndaj Komisionit për shkarkimin e Metës, Murrizi “shthur” gojën: NMRRKF! As më rruhet fare sqetulla se çfarë jargësh nxjerrin nga goja, këta sillen si prezervativë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Myslim Murrizi, i cili është edhe anëtar i Komisionit Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, ka reaguar ashpër ndaj kritikëve të anëtarëve të këtij komisioni.

Në një postim në rrjetet sociale, Murrizi nuk i ka kursyer as ofendimet dhe sharjet, ku thotë se këta persona që analizojnë anëtarët e Komisionit, po sillen si prezervaivë shumë përdorimësh.

“As më rruhet sqetulla fare se çfarë jargësh nxjerrin nga goja, gojë halet e kësaj shoqërie për çdo bindje timen…siç thotë një miku im i mrekullueshëm, NMRRKF”, shkruan ndër të tjera Murrizi.

Postimi i plotë:

Nje sqarim per çdo Qytetare por dhe nje pergjigje per disa “ lehes” studiosh qe i kam pare ne keto 30 vite te sillen si prezervativ shume perdorimsh

Kur shoh qe japin “ mend” apo analizojne duke anatemuar apo stigmatizuar te gjithe antaret e komisionit disa funderrina ish spiun sigurimi dhe pjella bastarde e kopilave te bllokut qe ne mars 1997 krenoheshin me 3 gishta lart mes llumit dhe bandave ne Vlore, me vjen tua perdor gojen si sifon vc

Po ashtu kur shoh gazetare enveriste nder vite por qe nuk kane lepire ndonje kocke kohet e fundit qe nuk kane lene gje pa share,per Meten dhe te tjere kur  i prekej ps me vjen peshtire

As me rruhet fare sqetulla se çfare jargesh nxjerin nga goja, goje halet e kesaj shoqerie per çdo bindje timen, qendrim apo votim timin ndaj çdo fenomeni apo hajduti politik te ketij vendi prej 30 vitesh

KOHA  ESHTE  GJYKATESI ME I MIRE

Koha tregoi qe kam patur te drejte ne qendrimin tim te shkurtit 2019

Per te tjeret siç thote nje Miku im i mrekullueshem  NMRRKF

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img