Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022
spot_img

Kriteri fetar, si mundësi për të bërë karrierë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

[2] Forumi Musliman I Shqipërisë, deklaratë, 29.01.2007. http://www.forumimusliman.org/demokristian.html

[3]Albert Doja. “Politika mbi fetë dhe ndërtimi instrumental i realiteteve dhe identiteteve kundrejt një të ardhmeje të imagjinuar të Ballkanit”. http://zhurnal-ks.com/content/?id=135261233132

[4]Kristal Traja. Referim në “Konferenca ndërkombëtare fetë dhe civilizimet në mijëvjeçarin e ri – Rasti i Shqipërisë”, Botim i QSHDNJ, Tiranë, nëntor 2003.

[5] Artan Fuga. Referim në “Konferenca ndërkombëtare fetë dhe civilizimet në mijëvjeçarin e ri – Rasti i Shqipërisë”, Botim i QSHDNJ, Tiranë, nëntor 2003.

[6] Ermir Gjinishi. Referim në “Konferenca ndërkombëtare fetë dhe civilizimet në mijëvjeçarin e ri – Rasti i Shqipërisë”, QSHDNJ, Tiranë, nëntor 2003.

[7] Gjergj Frendo. “Konferencen Shkencore “Harmonia Ndërfetare, Vlerë e Trashëgimisë Kombëtare Shqiptare”. Tiranë, 2012.

[8] Bernd Fischer. “Fetë dhe Civilizimet në Mijëvjeçarin e Ri: -Rasti i Shqipërisë-”, Botim i QSHDNJ,  Dhjetor, 2003

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img