Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Krisja pas intervistës, Cristiano Ronaldo largohet nga Manchester UNITED

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tashmë saga Ronaldo ka përfunduar në Manchester. Klubi anglez ka zyrtarizuar pak momente më parë se në dakordësi me portugezin kanë arritur një marrëveshje për prishjen e kontratës në mënyrë të menjëhershme.

Rikthimi i Ronaldos në Old Trafford ishte një sukses në vitin e parë teksa shënoi plot 18 gola në Premier League por viti i dytë ishtë një katastrofë e vërtet. Intervista e fundit ku portugezi shpërtheu në kritika arriti kulmin dhe tashmë dy palët ndajnë rrugët mes tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Manchester United (@manchesterunited)

Më shumë


spot_img

spot_img