Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Krimi tronditës brenda familjes në Librazhd, kush është 50 vjeçari që vrau gruan dhe u hodh nga kati i 7 i pallatit (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

50 vjeçari Daut Gjokola, dyshohet është autori i krimit të rëndë që ndodhi në Librazhd mbrëmjen e sotme.

50 vjeçari dyshohet se ka qëlluar me thikë disa herë bashkëshorten e tij dhe më pas është hedhur nga kati i shtatë i pallatit në të cilin jetonte dhe ka ndërruar jetë në vend.  

Sipas burimeve të Neës 24, bëhet me dije se edhe gruaja ka ndërruar jetë në spital.

Më shumë

spot_img