Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

Krimet e komunizmit, hapet arkivë online për viktimat dhe përgjegjësit e krimeve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img