Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Krimë i trefishte, 60-vjeçari vret çiftin e bashkëshortëve dhe më pas i jep fund jetës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme në Korfuz, Greqi.

Bëhet me dije se një person ka qëlluar me breshëri plumbash një çift, burri frances dhe gruaja greke.

Bëhet me dije se autori i ngjarjes është një 60-vjeçar, fqinji i viktimave. Mediat greke raportojnë se ngjarja e rëndë ka ndodhur për mosmarrëveshje pronësie që kishte mes tyre.

Autori ka pritur pranë banesës çiftin, kur ata po mbërrinin, ai ka dalë dhe i ka qëlluar për vdekje. Pas ngjarjes së rëndë 60-vjeçari grek i ka dhënë fund dhe jetës së tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img