Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Krim në familje, 62-vjeçari vret gruan dhe më pas veten

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një krim i rëndë ka tronditur Manastirin ditën e sotme.

Mësohet se një burrë ka vrarë bashkëshorten e tij dhe më pas ka vrarë veten.

Sipas ministrisë së Brendshme, 62-vjeçari me iniciale S.Gj. ka vvarë gruan 57-vjeçaren me iniciale M.GJ pas një mosmarrëveshje.

‘Më 23 qershor 2019, në orën 14:15, në SPB-Manastir u raportua se në një banesë në rrugën ‘Kliment Ohridski’ në Manastir, S.Gj. (62) pas një mosmarrëveshje të mëparshme, vrau gruan e tij M.Gj. (57), ndërsa më pas kreu vetëvrasje. Me urdhër të Prokurorit Publik, trupat e vdekur janë dorëzuar për autopsi’, thuhet në njoftimin e ministrisë.

Më shumë

spot_img