Krim monstruoz, kosovari ther me thikë ish-bashkëshorten dhe partnerin e saj në Gjermani

Publikuar tek: aktualitet, më 17:28 18-08-2019 Krim monstruoz, kosovari ther me thikë ish-bashkëshorten dhe partnerin e saj në Gjermani Njëri prej viktimave në Gjermani

Një shtetas nga Kosova vrau me thikë kuzhine ish-gruan e tij dhe partnerin e saj. Krimi makabër ndodhi ditën e sotme në qytetin e Saurleandit.

Viktimat humbën jetën si pasojë e plagëve të shumta dhe të rënda. Ndërkohë, ka mbetur gjallë foshnja 2-muajshe e viktimave, e cila mendohet se është e bija e vrasësit.

Ai është arrestuar nga policia pa bërë rezistencë, ndërsa trupat u gjetën në garazhin e një stacioni treni. Krimi u pa nga shumë kalimtarë të rastit si dhe disa dasmorë.

Policia gjermane nuk zbulon identitetet e viktimave dhe vrasësit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093328952789307
array(1) { ["section"]=> string(94) "krim-monstruoz-kosovari-ther-me-thike-ish-bashkeshorten-dhe-partnerin-e-saj-ne-gjermani-175706" }