Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Krim horror në Korçë, babai vret dy fëmijët dhe veten (EMRI, FOTOT NGA VENDNGJARJA)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img